Hledejme cesty po 21.

Hledejme cesty - Verbindung (er)fahren XXI.

Ve dnech 6. – 8. května se uskuteční již 21. ročník tradiční cyklistické jízdy "Hledejme cesty - Verbindung (er)fahren" z Plzně do Regensburgu. Pojedeme tedy opět hezky celou štreku z Plzně do Regensburgu. První noc strávíme ve Furth im Waldu a další den dorazíme do Regensburgu. V pondělí dopoledne je v plánu návštěva lázní a odjezd zpět domů. Letošní ročník budeme organizovat sami a to i na německé straně, a proběhne jen s minimální německou účastí.
Pro letošní ročník musíme navýšit účastnický příspěvek o 100,- Kč, tj. pro členy našeho střediska 450,- Kč, pro nečleny 550,- Kč.
Pokud chcete vyrazit s námi, můžete se přihlásit do konce března na webových stránkách www.hledejmecesty.cz

• Pozvánka na střediskovou mši Pozvánka na střediskovou mši

• Betlémské světlo Betlémské světlo
    Naše středisko tradičně zprostředkovalo předávání Betlémského světla veřejnosti v plzeňských kostelích. Děkujeme za pohodový průběh a příjemnou sváteční atmosféru.
  • Konal se rádcovský kurz Konal se rádcovský kurz
    Už druhý rok jsme uspořádali střediskový rádcovský kurz PRSK určený pro mladší vedoucí. Letos se ho účastnilo 18 rádců ze všech oddílů střediska. Následuje reportáž jednoho z nich....