Výroční zpráva 2013

..

Opět je za námi další rok činnosti a v této zprávě Vám nabízíme krátké ohlédnutí za ním. Těší nás především nárůst členské základy oproti předešlému roku o více než 11% i skutečnost, že po střediskovém sněmu, který v roce 2013 proběhl, se většina členů rady rozhodla ve své dobrovolné službě pokračovat i v dalším funkčním období.

Děkujeme proto všem, kteří nám v uplynulém roce pomáhali a podporovali nás, abychom měli co nejlepší podmínky pro výchovu dětí a mládeže v našich skautských oddílech.

Výroční zpráva střediska Ichthys 2013

• Pozvánka na střediskovou mši Pozvánka na střediskovou mši

• Betlémské světlo Betlémské světlo
    Naše středisko tradičně zprostředkovalo předávání Betlémského světla veřejnosti v plzeňských kostelích. Děkujeme za pohodový průběh a příjemnou sváteční atmosféru.
  • Konal se rádcovský kurz Konal se rádcovský kurz
    Už druhý rok jsme uspořádali střediskový rádcovský kurz PRSK určený pro mladší vedoucí. Letos se ho účastnilo 18 rádců ze všech oddílů střediska. Následuje reportáž jednoho z nich....